Karrier

Technikus, kiszállító munkatárs

Mosdóhigiéniai és illatmarketing szolgáltatások elvégzésére technikus munkatársat keresünk bővülő csapatunkba Budapestre a 22. kerületbe!

Szívesen csatlakoznál egy sikeres és vidám csapathoz? Szereted az illatokat?

Neked is fontos a környezettudatosság?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz együtt Magyarország legnagyobb bevásárlóközpontjaival, irodaházaival és szállodáival!

Ha jó a műszaki érzéked, és van autóvezetési tapasztalatod, akkor Te vagy a mi emberünk!

Fő feladataid lesznek:

➡ heti rendszerességgel az illatosító berendezések, adagoló rendszerek üzembe helyezése, felszerelése, partnerekhez való kihelyezése, a berendezések karbantartása, illatanyagok cseréje;

➡ papíráruk és mosdóhigiéniai termékek kiszállítása, esetenként azok felszerelése.

Betanított munkakör, így az első pár alkalomra kapsz magad mellé egy mentort, aki bevezet az illatmarketing és a mosdóhigiénia rejtelmeibe!

A munka elvégzéséhez B-kategóriás jogosítvány szükséges. A balesetmentes vezetési tapasztalat pedig előnyt jelent!

Nálunk szabadok lesznek a hétvégéid, ugyanis a munkaidő hétfőtől-péntekig tart.

A munkavégzés a 22.kerületből indul!

Nem győztünk még meg?

Bővebb információt az alábbi telefonszámon vagy email címen kaphatsz

( ide várjuk az Önéletrajzodat is)

06706313263 vagy hr@sanodor.hu

Addig is nézd meg a weboldalunkat, hogy lásd mivel foglalkozunk!

www.sanodor.hu

Értékesítő, "szagtanácsadó" kollégát keresünk!

Lehet, hogy pont téged?

Szeretsz emberekkel kommunikálni? Szereted a kihívásokat? Támogatod a környezetbarát megoldásokat?????

Akkor téged keresünk a csapatunkba!

Olyan jól kommunikáló, pörgős, vidám, lelkes és KIVÁLÓ kapcsolatteremtő illetve tárgyalási készséggel rendelkező munkatársakat keresünk, akik szeretnek:emberekkel foglalkozni, szakmai tanácsokkal segíteni az ügyfeleknek, intézményhigiénia és az illatmarketing területén-

Van meglévő ügyfélkörünk, de szükségünk van új ügyfelekre is. Keresünk mi is, és azt várjuk, hogy keress Te is!

20 éves múlttal rendelkezünk, és hosszú távra tervezünk.
A csapat minden tagja elkötelezetten és szervezetten működik, hogy közösen megvalósítsuk a céljainkat.

Feladataid:
- Szaktanácsadás az értékesített termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatban,
- Új ügyfelek megkeresése
- Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Amit Tőlünk elvárhatsz:
Ügyfélorientált hozzáállású, jókedvű, támogató és nagyon összetartó csapat vár TÉGED, teljesítmény alapú bérezés, családias légkör, biztos munkahely, ahol lehet fejlődni és tanulni.
A betanulási idő alatt egy kiváló mentort kapsz, akitől megtanulhatod a szakma csínját-bínját és aki profi értékesítőt farag belőled.

Bővebb információt az alábbi telefonszámon vagy email címen kaphatsz ( ide várjuk az Önéletrajzodat is)